DnBRadio.CZ Live Stream:  offline   status from: 28.03.2013
 
 
                   


Zdravím vás milí pamětníci, 

ano, už je to nějaký ten pátek, co DnBradio.CZ přestalo vysílat, přesněji to bylo 28.8.2013, kdy jsme přišli díky developerským záměrům, o naše v té době již páté vysílací studio.
 
Prošli jsme za těch více jak 6 let polovinou Prahy, tedy Vinohradami, Karlínem, Libní a Žižkovem, a naše cesta byla zakončena na rozmezí Malešic a Žižkova.

Poslední studio bylo v areálu Červený Dvůr, a kdo v něm za ten poslední rok a půl byť jen jednou byl, tak ví jak moc práce tam každý musel odvézt, aby studio vypadalo tak, jak vypadalo, aby mělo zvládnuté technické zázemí, příjemné posezení pro hosty i pro nás, a hlavně dobrou dostupnost a konektivitu, kterou nám pomáhal zajištovat Churek z Radia23 a mnoho dalších, kteří se na chodu projektu DnBradia podíleli. 

Historie DnBradia sahá až někdy k roku 2006, ale oficiálně bylo rádio založeno na začátku roku 2007, kdy jej zakládal spolu s přáteli milovník zlámaných beatů, pekelník Dan Přibil (Hbisoj), později také Marta Klofáčová, Hřebík (Ferumoj) a mnoho dalších jmen jako Wsks, Švadla, Needy, MDFK, Racochejl, ADZi, Bobesh a další jména, která prošla tímto projektem.
 
Bylo natočeno stovky záznamů z živých pořadů DnBradia, celé živé přenosy a záznamy z DnB akcí v Crossu, Matrixu, Guru nebo Styxu ale i z Berlínských klubů, kam se v roce 2011 odstěhoval právě zakladatel DnBradia Dan Přibil apod.

Bohužel záložní stream disky se záznamy byly z většiny smazány nebo ztraceny, když se DnBradio přesouvalo z místa na místo, avšak pár záznamů ještě zůstalo v archivech DJ ADZiho jakožto jednoho z posledních účinkujících na DnBradiu, a o tyto záznamy bychom se s Vámi rádi nyní podělili. 
 
Záznamy jsou nyní uložené pro jistotu na více místech jak online, tak na fyzických discích, takže se snad již nestane, že i to málo co máme, se zase ztratí.


   
ZÁZNAMY Z LET 2008-2013 KE STAŽENÍ  ZDE


Je možné, že se mnoho záznamů ještě někdy někde objeví, ale zatím tedy alespoň troška z mlýna do mlýna...

 

(cc) Richard Maršál (ADZi) 2012